Вільне життя

Українці Норвегії шукають приміщення для своєї громади

При громаді існує українська школа, але постійного приміщення для занять вона не має. Це ж стосується і організаційних чи дипломатичних зустрічей діаспори.

«Громада існує більше 10 років і приміщення як такого не має, – розповідає Експресу Ярослава Секала-Ґудмундссон, голова ГО «Українська громада в Норвегії». – Зараз нам надає приміщення католицька церква після богослужіння. Також українське посольство допомагає, якщо потрібно приміщення для термінової зустрічі – наприклад, з депутатами. Знаю, що в українських громадах Франції, Польщі є так званий український культурний дім. Сподіваюся, що і ми з часом доб’ємося приміщення».

Це та інші питання українці Норвегії обговорять на загальних річних зборах в Осло.

«Озвучимо звіт подій та роботи громади за 2015 рік, фінансовий звіт, обговоримо плани на 2016 рік і оберемо новий оргкомітет, – каже далі пані Ярослава. – На збори запрошені пан консул та греко-католицький священик, який в Осло відправляє богослужіння раз на місяць, сам має парафію у Мюнхені. Долучитися до обговорень можуть не лише дійсні члени організації, але й вся громада українців у Норвегії».

Загальні річні збори відбудуться 6 березня за адресою Akersveien 5, 0177, Oslo. Початок о 16.00.

Зазначимо, за даними Центрального статистичного бюро Норвегії, станом на кінець 2015 року в країні мешкали 4222 етнічних українців.

Фото з вільних джерел

Джерело: Експрес

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини