Вільне життя

“Укрнафта” звинувачує Пасішника у поширенні недостовірної інформації

ПАТ “Укрнафта” звинувачує виконавчого директора НАК “Нафтогаз України” Андрія Пасішника у спотворенні та поширенні недостовірної інформації.


Про це йдеться у повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

У компанії наголосили, що вкрай здивовані поведінкою Пасішника. 25 січня 2016 року на його сторінці Facebook було розміщено конфіденційну інформацію щодо засідання в Кабінеті міністрів.

1

В свою чергу Пасішник заявив, що жодної спотвореної і конфіденційної інформації він не надавав: “Вкотре наголошую, що на нараді в уряді голові “Укрнафти” було запропоновано допомогу в питанні поверненні дебіторської заборгованості, на яку він погодився. Але на офіційні листи від “Нафтогазу” та ДФС з пропозицією допомоги та надання відповідної інформації – відповіді Роллінсом досі не надано. Ревізійну комісію до роботи не допущено. Топ-менеджери звільнені Наглядовою Радою з Правління – далі працюють в компанії на ключових посадах. Податковий борг майже 12 мільярдів Державі досі не повернуто і заходів з повернення дебіторської заборгованості не вживаються. Висновки кожен може зробити самостійно навіть без моїх міркувань і оцінок ситуації”.

Як повідомлялося, загальна сума боргу станом на 1 січня 2016 року становить понад 10,2 млрд гривень. Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ та податку на прибуток.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини