Вільне життя

Хто увійшов в експертні ради в Тернополі

Вісім експертних рад діє при Тернопільській міській раді. На одному із засідань виконкому затвердили відповідне положення.

Термін дії складу таких рад – два роки. Максимальна кількість учасників – 16 осіб. Рішення експертних рад мають рекомендаційний характер.

Усього рад вісім, як і комісій Тернопільської міської ради:

  1. з питань бюджету та фінансів;
  2. з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму;
  3. з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності;
  4. з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності;
  5. з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства;
  6. з питань містобудування;
  7. з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі;
  8. з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

Склад експертних рад

Експертна
рада з питань бюджету та фінансів

Семчишин Ігор Васильович – начальник Західного регіонального управління АТ «Укрсиббанк»

Гуцул Інна Анатоліївна – кандидат економічних наук кафедри податків та
фіскальної політики ТНЕУ

Чубатий Володимир Євгенович
– заступник керуючого справами виконавчого
апарату Тернопільської обласної ради-начальник організаційного відділу

Якимчук Петро Миколайович – начальник Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління  ДФС у Тернопільській
області

Данилюк
Михайло Петрович – начальник управління Державної
казначейської служби України в м. Тернополі Тернопільської області

Експертна рада з питань економіки, промисловості,
транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх
зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Панухник Олена Віталіївна – викладач ТНТУ ім. І. Пулюя, завідувач кафедри
економіки та фінансів ТНТУ, доктор економічних наук, професор

Петрушка Олена Володимирівнавикладач кафедри фінансів ім. С. Юрія ТНЕУ, кандидат економічних
наук

Солтис Віктор Петрович – член наглядової ради ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

Костецький Володимир Ярославович – директор з питань економіки
та управління ПАТ «Оріон

Мосула Андрій Васильович
підприємець

Мастюх Андрій Павлович – директор комунального підприємства
«Тернопільелектротранс»

Намака Андрій Григорович – директор ТОВ «МЕНС-АВТО»

Мазур Віталій Володимирович
оцент Національного університету «Львівська політехніка», кандидат технічних
наук.

Ворко Юрій Євгенович
директор ТОВ «Тернопільський
міський ринок» ЛТД

Парій Ігор Степанович – директор ПМП «Модуль»,
член громадської організації
«Гільдія рестораторів Тернопільщини».

Мандзій Петро Васильович – директор ТОВ «Овочторг»

Боднар Володимир Миколайович
– директор магазину-салону «ЮліЯна»

Подюк Олег Петрович– генеральний
директор ТОВ «Тернопіль вечірній»

Дейнека Володимир Миколайович – юрист

Сохацька Олена Миколаївна
– доктор економічних наук, професор,
дійсний член Академії економічних наук України, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу
ТНЕУ

Романська Іванна Дмитрівна
– директор туристичної агенції
«Рід-Тур»

Експертна
рада  з питань місцевого самоврядування, законності,
правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Монастирський Григорій Леонардович
– доктор економічних наук, професор
кафедри менеджменту та публічного
управління
ТНЕУ

Гордєєв Юрій ВолодимировичДиректор Тернопільського
місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Кіцану Андрій Лазаревич – начальник юридичного відділу ТзОВ «ОСП «Корпорація Ватра»

Експертна
рада з питань житлово-комунального господарства,
екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та
енергоефективності

Сидоренко Леонід Лукіч – директор ПрАТ «Тернопільводпроект»

Накураш Іван Михайлович – директор ТОВ» Добробудпроект»

Терлюк Михайло Іллярович – голова громадської організації «Спілка голів обєднань співвласників
багатоквартирних будинків
і будинкових комітетів «Взаємодія»

Дереворіз Михайло Євгенович – директор приватного підприємства «Східний масив»

Грубінко Василь Васильовичдоктор
б
іологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін
ТНПУ ім. В. Гнатюка

Експертна
рада з питань соціальної політики,
охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства

Фурман Анатолій Васильович – завідуючий кафедрою психології та
соціальної роботи, професор, доктор психологічних наук юридичного факультету ТНЕУ

Харитонов Олександр Євгенович – голова Тернопільської обласної
організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз
Чорнобиль України». Учасник ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи 1
категорії

Гайтко Дмитро Володимирович – голова громадської організації
«Тернопільська міська організація ветеранів АТО»

Банадига Ігор Федорович – головний лікар центру медико-соціальної
експертизи

Гордієнко Ольга Миколаївна
– голова Тернопільської обласної громадської організації « Центр
сприяння дітям з синдромом Дауна»

Франчук А. Є. почесний Голова обласного відділення ГО
«Асоціація акушер-гінекологів України», професор

Дзюбановський І. Я. –
завідувач кафедрою хірургії ННІ ПО ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського,
професор, Голова Українського лікарського товариства на Тернопільщині

Швед А. М. – головний лікар
клініки мікрохірургії ока «Медікус», офтальмохірург, кандидат медичних наук

Корицький Г. І. – головний лікар Тернопільської обласної комунальної
дитячої клінічної лікарні, голова громадської організації «Тернопільська
асоціація головних лікарів», кандидата медичних наук

Шульгай А. Г. – проректор з
науково-педагогічної роботи
Тернопільського державного
медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, професор

Експертна
рада з питань містобудування

Чепіль Данило Васильович – архітектор, почесний громадянин міста
Тернополя, лауреат Державної премії України в галузі архітектури

Пелехатий Ярослав Омелянович – начальник відділу охорони
культурної спадщини департаменту культури, релігій та національностей
Тернопільської обласної державної адміністрації, дійсний член Українського
Національного комітету з питань пам’яток та визначних місць

Гора Сергій Богданович – головний архітектор проектів, член
правлінь НСАУ та Тернопільської обласної організації НСАУ, автор проектів
комплексу Церкви Святого Петра по вул. Володимира Великого, житлових районів
«Кутківці», «Північний»

Гуда
Ігор Богданович – директор будівельної
компанії «Креатор-Буд»

Гой Богдан Володимирович – кандидат архітектури, доцент
кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури Національного
університету «Львівська політехніка»

Експертна
рада з питань природокористування, приватизації,
продажу та оренди землі

Романська Дарія Павлівна
перший заступник начальника головного управління Держгеокадастру у Тернопільській
області

Борисяк Ігор Ільковичзаслужений землевпорядник

Шенгера Володимир Іванович
провідний спеціаліст у сфері містобудування та архітектури

Галич Ольга Казимирівнапровідний спеціаліст відділу
земельних відносин ліцензованої організації

Федущак Андрій Олегович – заступник начальника відділу Держгеокадастру у Тернопільському районі

Експертна
рада  з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту

Будій Надія Дмитрівна – директор ТСШ №3, кандидат педагогічних
наук, заслужений вчитель України, досконало володіє англійською
мовою, куратор проекту «
ELITE» Tempus «Лідерство в освіті»

Безкоровайна Надія Іванівназавідувач ТДНЗ № 2, вчитель-методист

Кухар Валентина Миколаївна
– голова профспілки працівників
освіти і науки м. Тернополя «Відмінник освіти України», «Людина року –
2007»

Міщук Наталія
Йосипівна – кандидат педагогічних
наук, доцент, доцент кафедри загальної
біології та методики навчання
природничих дисциплін
ТНПУ ім. В. Гнатюка

Панасюк Валентина Миколаївна
– кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку
у виробничій сфері, в.
о. декана факультету обліку
і аудиту ТНЕУ, голова Батьківської
ради при міському голові

Огнистий Андрій Володимирович –
завідувач кафедри фізичної культури ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат наук з
фізичного виховання і спорту, доцент

Циквас Роман Станіславович – завідувач
кафедри фізичної культури і спорту ТНЕУ

Якимчук Володимир Зіновійович
– заступник голови Тернопільської міської дитячої громадської організації
«ТИДИВИ»

Копишинська Ольга – голова правління
Тернопільського осередку громадської організації Фундація регіональних
ініціатив

Гуня Мирослава Іванівна – громадська
діячка, мати-героїня

Олег Макогін – керівник
Мистецького об’єднання «Коза», організатор фестивалю «
Jazz Bez»

Юрій Матевощукчлен Тернопільської обласної спілки
письменників України, організатор літературних вечорів

Марія Маркович – доцент кафедри образотворчого,
декоративно-прикладного мистецтва, дизайну та методики їх викладання ТНПУ ім.
В. Гнатюка, організатор акції «Писанкове дерево»

 

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини