Вільне життя

Хто чим вибирає

Мене все інтересувало, як люди вибирают, за кого їм голосувати. Бо як кажного кандидата послухаєш, то всі святі.

А як лишаєшсі в кабінці їден на їден з тими «німбами» в бюлетені, то аж вокуляри потіют — із голови від думання так пара шурує.

Гуторат два вуйки на зупинці. Їден питаєсі: «Йване, і за кого тре голосувати? Ти телевізор більше сі дивиш, у тотій політиці сі розумієш, хто найліпшіший?» «Міську, я казав і буду казав: кажний раз тре вибирати нових людей. Старі кадри нагребут си грошей, морди розпухнут і їм уже не до керовання. То тре нових, молодих, най і вони собі шось урвут із посади, най тоже розпухнут і розбагатіют».

За пару днів біля магазину зібралося штири кумасі, слово по слові — і за політику. «Я буду за Павла голосувати, він такий файний хлоп, такі вуса густі, а костюмів має… Як до шлюбу», — мліє їдна. «А я за Ігорка. Молодий, кучеравий, окуляри в золотій оправі…» — стогне друга. «Ви як си хочете, но я — за Степана. Статечний, солідний, з лисиною. А лисі знаєте які хлопи? Ого-го!» — поділилася досвідом трета. Я сі не здивую на наступних виборах, як вкотре Єнуковича виберут. Хлопи — бо і йому після Ростова тре сі «від’їсти», а баби — бо хлоп файний і ого-го. А мені до кухні кого вибрати? До речі, про кухню.

З десіть великих яблук миєте, чистите і ріжете на дрібні дольки. Насипаєте збоку в мисочку трошка крохмалю і беретесі за тісто. Розтираєте в макітрі 250 грам масла зо шклянкою цукру. Поступово додаєте по одному жовтку (всього шість штук), далі сипете пакетик ванільки і потрошка вимішані з пачечкою порошку до печива дві шклянки муки. Окремо збиваємо на піну шість жовтків, а тоди вливаємо до нашої маси і замішуємо тісто. Ділимо його наполовину, в їдну з них додаємо по дві столових лижки какао і води. Беремо середну бляшку, вистеляємо пергаментним папером, змащуємо його олією і ложкою викладаємо їдну частину тіста, а поверха — другу, тую, же з какао. Далі обкатуєте ябка в крохмалі, жеби сік не пускали, і шторцака засовуєте в тісто. Розігріваємо духовку на 180─220 градусів і печемо мінімум 45 хвилин, перевіряючи сірничком. Як сі пляцок спече, ставите на холод, жеби вистиг. Далі рихтуєте масу. Для неї тре змішати півшклянки цукру, дві лижки муки і крохмалю, розвести їх у півтори шклянки молока і поставити на малий вогонь, постійно помішуючи. Має загуснути. Тоди студимо і в літепну масу додаємо розм’яклі 250 грам масла, збиваємо. Масу викладаємо на пляцок, а поверха, як маєте десь у закамарку чуколяду, можна її розтопити і поляти.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини