Вільне життя

Чи маємо право на частку?

Звертаються до вас працівники державного навчального закладу «Буданівський професійний ліцей» з таким запитанням. Чи мають право працівники сільського професійного ліцею на отримання земельної частки орної землі (за навчальним закладом закріплено 108 га) у разі проведення реорганізації (закриття) навчального закладу.  Адже після закриття ми залишаємося без роботи, а отже, і без засобів до існування.
Наперед вдячні — працівники ліцею.

На запитання відповів виконувач обов’язків начальника головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Павло Петрович Боднар.

Земельна ділянка перебуває в користуванні державного навчального закладу. Підкреслюю — у користуванні. А право на земельну частку (пай) мають члени колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства, а також пенсіонери, які раніше працювали в ньому і залишаються членами зазначеного підприємства, кооперативу, товариства, відповідно до списку, що видається до державного акта на право колективної власності на землю. Державний навчальний заклад не входить до переліку вищевказаних сільгосппідприємств тож, відповідно, права на отримання земельної частки (паю) працівники навчального закладу не мають.

Підготувала Валентина ДЕВЛИШ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини