Вільне життя

Шкільну мережу оптимізують

У рамках децентралізації повноважень центральних органів влади Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок створення освітніх округів, а також визначив умови функціонування загальноосвітніх навчальних закладів, прийнявши відповідну постанову.


Прийняті зміни дадуть ширші повноваження об’єднаним територіальним громадам, органам місцевого самоврядування і районного рівня самим вирішувати питання структури мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

Очікується, що опорні загальноосвітні навчальні заклади, що створюватимуться на місцях, облаштують за останніми вимогами часу. Учні будуть забезпечені сучасним обладнанням, мультимедійною технікою, комп’ютерними комплексами тощо. Задля цього у грудні минулого року уряд збільшив фінансування освітньої галузі на понад 121 мільйон гривень.

До слова, раніше прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про потребу оптимізації мережі навчальних закладів. На першому етапі цього процесу у кожному обласному центрі мають з’явитись так звані hub schools. Ці школи повинні стати зразками європейської якості освіти для дітей та їхніх батьків.

А. ЗИМНЕНКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини