Вільне життя

Ще один вражаючий перфоменс Наталії Легонькової

Бережанці Наталії Легоньковій знову не було рівних у марафоні. Трохи більше ніж через три місяці після вражаючої звитяги в ірландському Дубліні, наша землячка не менш упевнено стала переможницею престижного міжнародного «Skechers Performance Los Angeles Marathon», який проводиться вулицями другого за чисельністю міст Сполучених Штатів Америки з 1986 року. 

І знову Наталія порадувала прихильників свого таланту не лише чемпіонським титулом, але й новим особистим досягненням — 2 години 30 хвилин 41 секунда. Це на 27 секунд швидше, ніж знадобилося бігунці для успіху в Дубліні. Обов’язково має подякувати за це своїй головній конкурентці Серкалем Абрха з Ефіопії, з якою більшу частину дистанції здолали пліч-о-пліч. Лише на завершальні п’ять кілометрів у Наталії залишилося більше сил, аби не лише фінішувати на 1 хвилину 42 секунди швидше, а й оновити власне досягнення. Решту суперниць гідної конкуренції скласти не змогли. Бронзова призерка, американка українського, вочевидь, походження Джулія Будняк програла чемпіонці понад чотирнадцять хвилин.

Світові інформаційні агентства вже встигли повідомити, що українські спортсменки тріумфували під час марафону в Лос-Анджелесі вже вп’яте. У 1993-му і 1996-му роках кращою стала Любов Клочко, а в 2003—2004-му роках — Тетяна Позднякова. А ось у перегонах чоловіків ніхто навіть не мріє кинути виклик бігунам з Африки. До трійки призерів увійшли лише кенійці, кращий з яких Велдон Кіруї фінішував через 2 години 13 хвилин 7 секунд.

На фото: чемпіонка марафону в Лос-Анджелесі Наталія ЛЕГОНЬКОВА.

Фото з вільних джерел  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини