Вільне життя

Що ті біженці…

Президент Чеської Республіки Мілош Земан заклопотаний припливом біженців у Європу. Стверджує, що цей процес організований. Але йому заперечив колишній начальник Генштабу Чехії, а тепер голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел.

Передусім він зауважив, що потік емігрантів не такий уже й страшний. Багато з них приїхали заробити грошей, поліпшити матеріальне становище своїх родин. Ці люди не мають ні найменших намірів здійснювати терористичні акти чи ще щось незаконне, а отже, нічим не загрожують країнам, до яких приїхали.

А далі вказує генерал на те, що є в десятки разів тривожнішим від потоку біженців. На Росію вказує. І розтлумачує президентові: «Якщо з двох загроз вибирати більш значну, то держава, що володіє винятковим військовим арсеналом, включаючи ядерну зброю, і яка не бентежачись порушує міжнародні договори, безсумнівно, виходить з точки зору наявності ризику на першу позицію».

Здогадуємося, така заувага пану Земану не сподобалася. Адже він неодноразово виголошував промови на захист Путіна, закликав до відміни санкцій проти РФ, намагався доводити, що на Донбасі триває громадянська війна. Що ж, це його позиція, ніхто не відбере в нього права на неї. А реальність така. Немало загроз для людства існує в нинішньому світі. Але агресивна путінська Росія, в якої відмовили гальма, є більшою небезпекою, ніж біженці зі Сходу, свинячий грип, СНІД та всякі інші біди, разом узяті.

І. РИЖЕВСЬКИЙ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини