Вільне життя

Іноземні доходи оподатковуються військовим збором

У 2015 році громадянин перебував за кордоном та отримував офіційно зарплату, з якої утримували податок за ставкою 18%. При заповненні річної декларації про майновий стан і доходи подав відповідні іноземні документи про це, однак в податковій зазначили, що потрібно доплатити військовий збір. Чи правомірно?

Відповідно до Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 цього кодексу, а саме:

  • загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід;
  • доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання);
  • іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Таким чином, іноземні доходи підлягають оподаткуванню військовим збором за ставкою 1,5% на загальних підставах.

Відділ комунікацій Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини