Вільне життя

І про санний спорт уже є грунтовне дослідження

Вийшла з друку ще одна, сьома за ліком, книжка відомого на Тернопільщині автора видань на спортивну тематику, голови Кременецького районного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Василя Галевича. Вже сама назва — «Санний спорт на Кременеччині» — свідчить про те, що пан Василь власних традицій не зрадив: далі невтомно працює над тим, аби якомога глибше дослідити й донести до громадськості систематизовані розповіді про славні сторінки розвитку фізкультурно-спортивного руху в рідному краї. 

З огляду на те, що грунтовних оповідей про історію зародження і становлення тих чи інших видів спорту, за винятком, звісно, футболу, в якому «всі розбираються», нині важко знайти на книжкових стелажах чи на бібліотечних полицях, видання навіть має шанси стати справді унікальним. Адже своєрідну історико-документальну повість на обрану тематику Василь Галевич писав по суті з допомогою тих, для кого санний спорт став справою всього життя. Тому і видаються такими правдивими та щирими і розповіді про відомих спортсменів і тренерів, їхні вагомі перемоги, і спогади самих ветеранів. Починаючи від тих, хто власними руками, як перший директор Ігор Ратинський, зводив єдину нині в Україні Кременецьку санну трасу обласного ФСТ «Колос», і завершуючи такими відомими саночниками, як найбільш титулований у минулому атлет, майстер спорту колишнього союзу Віктор Копачук.

Рецензентом книжки погодився стати також один із засновників розвитку санного спорту на Кременеччині, директор обласної ДЮСШ «Колос» із санного спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України Анатолій Малищик. Видання, переконаний Анатолій Сергійович, стане в пригоді не лише спортсменам, а й усім прихильникам зимових видів.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини