Вільне життя

І серед молодших є вже свої фаворити

Наша газета вже встигла розповісти про підсумки першого змагального дня відкритої особистої першості Тернопільського обласного ФСТ «Колос» і дитячо-юнацької спортивної школи сільського товариства з біатлону пам’яті Героїв Небесної Сотні. Залишається хіба додати, що в лижних перегонах серед наймолодших успіху домоглися підопічний тренера ОДЮСШ Володимира Моравського Віталій Мандзин і тезка чемпіонки старшої вікової групи Валентини Ільницької, десятирічна Катерина Ільницька, яку під опіку Ірині Меркушиній у динамівське товариство передав Микола Опанасюк із Тернопільської районної ДЮСШ. 

Натомість проведена наступного дня спринтерська гонка зі стрільбою вже дала можливість юним атлетам відчути себе справжніми стріляючими лижниками. І хоча із влучністю на двох вогневих рубежах у більшості учасників виникли серйозні проблеми, знайшлися і свої Робін Гуди. Мова насамперед про дворазову переможницю суперечки дівчат середньої вікової групи Мар’яну Мандзин. Не закривши лише одну з десяти мішеней, порадувала свого наставника Володимира Моравського ледве не двохвилинною перевагою над найближчою з конкуренток.

Подвійного успіху домоглися також уже згадана динамівка Валентина Ільницька і ще один представник середньої вікової групи Давид Драбик із Москалівки на Лановеччині, з яким займається старійшина тренерського корпусу Іван Стецюк. За відсутності Миколи Марфута в суперечці старших юнаків переміг підопічний тренерів Тернопільської районної ДЮСШ Ігоря Сцібайла і ОШВСМ Олега Бунта Андрій Оленюх із Мишковичів. А перегони наймолодших прогнозовано завершилися успіхом Андрія Галайка, з яким в ОДЮСШ із біатлону займається Назар Бурик, і молодшої сестри віце-чемпіонки світу серед юніорів Анастасії Меркушиної Олександри. Хоча не можна не зазначити, що ровесниця останньої Катерина Ільницька була їй гідною конкуренткою. Допустивши на три промахи менше, поступилася лише вісьмома секундами.

Фото А. ЯЦИНИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини