Вільне життя

І Степан збагатився цінним досвідом

Наше видання вже встигло розповісти про доволі успішний виступ на других зимових Юнацьких Олімпійських іграх у норвезькому Ліллехаммері вихованця Кременецької СДЮШОР зі стрибків на лижах із трампліна і лижного двоєборства, 17-річного підопічного тренерів Олександра Точинського і Василя Стрільчука Дмитра Мазурчука, який виборов сьоме місце в змаганнях двоєборців. Не осоромився на турнірі олімпійських надій також інший наш земляк із Кременця — на рік старший за свого товариша Степан Пасічник. 

Першокурснику Львівського університету фізичної культури Степанові Пасічнику, щоправда, в турнірі стрибунів до десятки кращих потрапити не пощастило. Приземлившись після першого польоту із 100-метрового трампліна на позначці 83,5 метра і — на півметра ближче після другого, загалом отримав від суддів оцінку в 186,7 бала, якої вистачило для того, аби посісти тринадцяте місце з дев’ятнадцяти учасників.

Нагадаємо, що перші кроки в спорті Степан Пасічник зробив під керівництвом Ярослава Карпця. А нині ним опікуються тренери збірної України, теж відомі в минулому кременецькі атлети Петро Генюк і Микола Козлов. А в університеті віднедавна справами юнака переймається також син заслуженого тренера України Олега Бережанського Віктор, який працює в цьому виші викладачем.

Другі зимові Юнацькі Олімпійські ігри завершаться в неділю, 21 лютого.

Фото із сайту НОКу України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини