Вільне життя

І хай фільтрує

У російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова, очевидно, зовсім відмовили гальма, і він публічно назвав українську діаспору в Канаді «оскаженілою». Цілком закономірно, що відразу ж отримав відповідь. Але дуже характерно, що надійшла вона… від російської діаспори в Канаді. На широких просторах РФ усе живе мусить славити Путіна. Але за межами цих просторів є росіяни, здатні тверезо мислити. Їм не байдужа доля і своєї вітчизни, і України, тому вони, хоч і перебувають далеко від батьківщини, вносять свій вклад у те, щоб путінський режим колись таки закінчився.


Аби в Москві не дуже тішилися, що мають підтримку за кордоном, російські патріоти адресували Лаврову заяву з такими, зокрема, словами: «Від того, що через Росспівробітництво ваш МЗС тут зібрав невелику зграю, кричить «Крим наш», вони аж ніяк не стали провісниками думки всіх росіян, що проживають у Канаді». Розкривають міністру без гальм очі на те, що на мітинги в багатьох містах Канади, які відбувалися під українськими прапорами, виходили аж ніяк не самі бандерівці. Люди різних поглядів і різних національностей, серед них і росіяни, вимагали від Кремля одного: «Руки геть від України!»

А починається заява такими словами: «Звертаємося до вас від імені «оскаженілої» російської діаспори в Канаді і, щоб було більше розуміння, мовою вашого начальства: фільтруйте базар на виході». Вислів, щоправда, специфічний, характерний для «братків». Та російська еміграція, очевидно, переконана, що між ними і кремлівськими «вождями» різниця невелика. Тож хай читає Лавров те, що йому написали, і фільтрує свій базар.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини