Вільне життя

Їдло та економія

Перебираю свої рецепти і чухаю голову: не годен буде того року зрихтувати купу всякого добра. Оно з першого числа сего місяця пішло світло догори, то вже треба буде з міксера і електричної плитки переходити на щось друге, жеби зекономити пару кіловат.

От тілько на що? Газова плитка — не вихід, багато не зрихтуєш при великій економії. Бо як намотаєш кубів, то навіть хліба ні за що буде купити. Хоць бери та й докуповуй іще зо дві-три машини патиків, розкладай вогонь посеред подвіра і вйо куховарити. Буде польова кухня.

Сміх сміхом, але тре якось сі крутити. Літом пенсії вистачало на хліб і сто грам масла. А теперка з тими світлом і газом далеко не попреш. Літом світла йшло менше, замість газу сонце гріло ну і перина вночи. А теперка що? Як на зло, з тою посухою бараболя не дуже то й вродиласі. Маленьке, напівварене з землі стирчит. Морква тоже до бараболі сі вдала.

Тож тре піднімати давні рецепти і пробувати щось простеньке і таке, жеби недовго в духовці тримати. Я во пару рецептів салатиків знайшов. Десь у холодильнику кавалок курки ще є, півбанки горошку і півпутеньки майонезу показалися. Тож будемо щось варганити.

Для першого салату тра нам 300 грам вареного курячого мняска, зо три огірки, 150 грам горошку, 150 грам сметани, пучок кропу і сіль. Мняско дрібнимо, огірки ріжемо на маленькі кубики, кріп дрібонько нарізаємо. Викладаємо в салатницю, акуратно перемішуємо, доливаємо сметану, солимо до смаку, знову легонько перемішуємо. Як маєте ще петрушку, то зверха прикрашаєте, а тоди хліб у руки і вйо до роботи.

Для наступного салату нам тре два ябка, штири варених яйци, дві варених морквини, майонез, цибуля і жменька сира. Всьо викладаємо шарами: перший — дрібонько нарізана цибуля і по ній розмастити капку майонезу. Другий — їдне ябко натерти на грубій тертці і змастити майонезом. Третий — дві яйци теж натерти на грубій тертці плюс майонез. Четвертий — на дрібній тертці натерти і викласти їдну морквину з майонезом. П’ятий шар — сир. І так повторюємо, закім не викладемо всі інгредієнти. Зверха файно прикрашаємо і можна споживати.

Згадую си того кухара, якому дали завдання зрихтувати щось добре попоїсти для гонорового герцога, і він із нічого зліпив майонез. То ми теперка з тими цінами і тарифами будемо як той повар — придумувати щось нове зо старих запасів.

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини