Вільне життя

Археологи виявили місто, що належить давній цивілізації

Археологи в індійському штаті Мізорам недавно виявили залишки стародавнього міста, яке могло належати втраченій цивілізації.

Починаючи з листопада 2015 року, поблизу міста Вангчхія, розташованого в районі Чампха, ведуться розкопки, які можуть пролити світло не тільки на таємниці міста, яке колись тут існувало, а й вивчити раніше невідомі факти про цивілізації Мізорам і всього північного сходу Індії. Повідомляє Planet Today.

“Ми виявили під товстим покривом рослинності і листя сліди втраченого міста, а може, навіть втраченої цивілізації. Дивно наштовхнутися на таку кількість речей. Нам буде потрібно багато часу на вивчення, щоб зробити остаточні висновки “, – сказав археолог Суджа Наян.

Команда археологів вже виявила безліч цікавої та корисної інформації. Вони знайшли більше 50 будівель і 9 терас. На стінах будинків зображені люди, тварини і квіти. Тераси виконані з великих каменів висотою від 3 до 7 метрів. Після вивчення восьми з дев’яти терас вчені дійшли висновку, що вони, швидше за все, були місцями поховань. Також були виявлені басейни, такі ж, як і в Тадж-Махалі.

Для детальнішого вивчення та визначення віку стародавнього міста вчені збираються провести радіовуглецевий аналіз, що може стати ключем до таємниць стародавньої цивілізації.

Мізорам розташований у північно-східній частині Індії. На сході і на півдні він межує з М’янмою, на заході – з Бангладеш, а на півночі – зі штатами Тріпура, Ассам і Маніпур. Це – горбиста місцевість з густими лісами, яку називають “Землею горців”. Сучасний Мізорам – це найменш населений штат Індії. Відкриття втраченого міста в Мізорамі може допомогти зібрати дуже важливу інформацію про людей, які жили в цьому районі, про їхнє життя, культуру, про причини, які змусили їх покинути це місто. Ця інформація стане значним внеском не тільки в історію Мізорама, а й всієї Індії.

Фото з вільних джерел

Джерело: Gazeta.ua

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини