Вільне життя

Аферистка із… газети?

Цю повчальну історію розповіла мені дочка Оксана, котра свого часу навчалася на музично-педагогічному факультеті Дрогобицького державного університету.

Якось студентський колектив поїхав у Трускавець із концертом для відпочивальників. Щойно артисти почали перевдягатися, як до роздягальні увійшла молода інтелігентна жінка.

— О, ви студенти з Дрогобича?! — захоплено вигукнула. — Я кореспондент із газети (назвала видання і відрекомендувалася. — Авт.) Мене відрядили написати про ваш виступ. Багато чула про ваші успіхи на європейських сценах і дуже щаслива, що сьогодні маю нагоду зустрітися.

Передконцертне хвилювання в усіх подвоїлось, але й радість також.

— Чекайте мене в залі, — скомандував художній керівник колективу. — Я піду з кореспонденткою в найближчий ресторан на каву. Час іще маємо.

…Уже й артисти готові, і відпочивальники посходилися, а керівника нема й нема. Нарешті прийшов і сказав, що кореспондентка зараз теж прийде до залу. Він дав їй ключ, аби залишила в роздягальні верхній одяг.

І концерт розпочався. Студенти старалися не так для глядачів, як для тієї журналістки, щоби публікація вдалася на славу. Ніхто й не зауважив, що в залі жінки нема. Всі вірили: вона слухає, дивиться і занотовує враження.

Після концерту всі повернулися в роздягальню. Ключ стримів у дверях, а від журналістки й слід простиг. Разом із нею зникли зі студентських сумочок усі гроші, фотоапарати й інші цінні речі. Одна дівчина залишилася без шубки з натурального хутра.

Художній керівник відразу зателефонував до редакції, кореспондентом якої відрекомендувалася ця жінка. Там відповіли, що така в них працює, але сьогодні, мовляв, нікуди з редакції не відлучалася.

…Зловмисниці так і не знайшли. Можливо, згодом вона все ж потрапила за грати після чергових крадіжок. А може, й досі гастролює Україною і вводить в оману людей. Тож нікому й ніколи не завадить бути пильними.

Марія ПОЖАРНЮК

с. Кривеньке Чортківського району

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини