Вільне життя

А після гри гомін дитячих голосів не стримати

Десять учнівських збірних, до складу кожної з яких увійшли три юнаки і дівчина, виявили бажання посперечатися за нагороди анонсованих на нашому сайті відкритих обласних змагань школярів «Диво-шашки». Тож уявляєте, як гамірно було минулих вихідних у шахово-шашковому клубі «Авангард». 

Не всім юним аматорам гри віком до чотирнадцяти років з Підгаєцького, Теребовлянського, Тернопільського, Шумського, Бучацького районів і обласного центру, звісно ж, уже притаманні холоднокровність і точний розрахунок. Але в старанні, чи не максимальному бажанні знайти найкоротший шлях до перемоги, без сумніву, не відмовиш нікому.

100_0641

Однак за підсумками дводенних баталій чемпіонський кубок не міг не дістатися тим, хто гармонійно зміг поєднати в собі всі ці риси. Тож і не став для спеціалістів несподіваним тріумф команди Ласковецької ЗОШ Теребовлянського району. Інакше не скажеш про виступ підопічних досвідченого наставника і вмілого майстра проходити в «дамки» Тараса Турчина, які на чотири очки випередили срібних призерів із Звенигородської ЗОШ Бучацького району. А третє місце дісталося іншій команді з Теребовлянщини — квартету вихованців Золотниківського відділення Тернопільської ДЮСШ «Авангард».

Лауреати турніру нагороджені кубками, медалями і грамотами Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Дієву допомогу в проведенні змагань надали департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації і шахово-шашковий клуб «Авангард».

Фото О. СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини