Вільне життя

А сьогодні варто похвалити суперниць

Після вчорашнього, ледве не фантастичного початку фінального етапу чемпіонату України серед жіночих команд суперліги, сьогодні, 19 березня, волейболістки тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов» зазнали і першої поразки. В чотирьох партіях поступилися запорізькій «Орбіті» — 1:3. 

Другий ігровий день знову розпочався із зустрічі двох команд гостей. І знову вона не принесла задоволення переможницям першого етапу чемпіонату, волейболісткам «Сєверодончанки». Хоча і не скажеш, що не змогли вчинити серйозного опору багаторазовим чемпіонкам з южненського «Хіміка», для з’ясування імені переможця виявилося достатньо і трьох партій. У кінцівках перших двох підопічні Сергія Голотова виявилися набагато холоднокровнішими — 25:22, 25:20. А в завершальній третій уже сама «Сєверодончанка», схоже, втратила віру у власні сили — 14:25.

Натомість господарки майданчика розпочали поєдинок з «Орбітою» так, ніби після традиційної трихвилинної паузи між сетами продовжилася попередня переможна зустріч із «Сєверодончанкою». Тож підсумкові 25:23 на їхню користь аж ніяк не стали несподіваними. Біда лишень у тім, що не врахували дівчата зміни в настрої суперниць, для яких дебютний сет став своєрідною розвідкою боєм.

Уже невдовзі запоріжанки зуміли налагодити надійне підбирання м’яча (як не похвалити за це ліберо гостей Наталію Дерюгіну), яке, на погляд багатьох присутніх у залі, і стало вирішальним фактором при визначенні сильнішого. Не добивши кілька разів до підлоги, і, як наслідок, наразившись на миттєві контратаки, підопічні Андрія Романовича вочевидь утратили психологічну впевненість. Під час матчів, де кожне очко на вагу золота, гіршого, мабуть, ворогу не побажаєш. І справа не лише в безнадійно програній другій партії, затьмареній ще й прикрою травмою ноги Анни Реви, — 13:25. Зрештою навіть без неї тернополянки оперативно змогли вийти зі стану «гроггі». Зате продемонструвати холоднокровність у двох наступних і вирішальних сетах, коли сильніший, зазвичай, з явним задоволенням оголошує: «Шах і мат», не зуміли. За них із задоволенням це зробили суперниці — 25:23 і 28:26.

Одне слово, як сказав у попередньому репортажі, медалі нині дорого коштують. І дістануться вони, без сумніву, найсильнішим.

У неділю, 20 березня, перший тур фінального етапу чемпіонату України в жіночій суперлізі завершиться поєдинками «»Орбіти» і «Сєверодончанки», та «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов» з «Хіміком». Перша зустріч розпочнеться о десятій ранку, початок другої запланований на дванадцяту.

Фото автора 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини