Вільне життя

Без медалі не залишилися

Перший день чемпіонату України з легкоатлетичного кросу, який сьогодні, 24 березня, розпочався в Цюрупинську на Херсонщині, подарував медаль і збірній Тернопільщини. В молодіжному забігу жінок на три кілометри титул віце-чемпіонки завоювала Наталія Олійник. 

Вихованка Ольги Стефанишиної з Тернопільських ОДЮСШ і школи вищої спортивної майстерності прокладену в місцевому лісі дистанцію подолала за 11 хвилин 46 секунд. На перемогу не претендувала, але і бронзову призерку залишила далеко позаду. Наставники збірної області сподівалися і на успішний виступ іншого підопічного Ольги Стефанишиної — Руслана Даньківа. Але не склалося. Фінішувавши на такому ж відрізку через 10 хвилин 10 секунд, посів дев’яте місце. А молодший брат останнього Назар Даньків, подолавши дистанцію на десять секунд швидше Наталії Олійник, у молодіжному забігу чоловіків став чотирнадцятим.

У забігах юнаків і дівчат віком до п’ятнадцяти років непогано виступили ще кілька наших земляків. Із сьомим часом завершив забіг на два кілометри Максим Купяк — 7 хвилин 24 секунди. В Тернопільській районній ДЮСШ атлетом опікується Ігор Чайка. А на вдвічі коротшій дистанції для дівчат до десятки кращих вдалося пробитися відразу двом. Із восьмим часом фінішувала підопічна Василя Кирилюка Олександра Усенко з обласного ФСТ «Колос» — 3 хвилини 43 секунди. А відразу за нею, через секунду, завершила забіг бережанська бігунка Ліана Мострянська, яка займається під керівництвом Володимира Дуди.

У п’ятницю, 25 березня, чемпіонат України завершиться найвидовищнішими забігами дорослих і молоді на п’ять і вісім кілометрів. Своїм другим шансом спробує скористатися Наталія Олійник. А в молодіжному забігу чоловіків серед учасників — підопічний Ольги Стефанишиної і Богдана Дуди Андрій Галасюк.

На фото: віце-чемпіонка України з легкоатлетичного кросу Наталія ОЛІЙНИК після перемоги на торішній «Тернопільській озеряні».

Фото Василя БУРМИ  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини