Вільне життя

Без очок, але з… очками

Дуже навіть помиляються ті з молодших колег автора цих рядків, які поспішили повідомити про невдалий вояж волейболісток тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов» на схід України, де вони двічі «на сухо» поступилися лідерові турніру в зустрічах дванадцятого туру чемпіонату України серед жіночих команд суперліги. Хоча підопічні Андрія Романовича очок не здобули, як же ж можна забути про те, що такі необхідні для боротьби за місце в чільному квартеті два бали дівчата зберегли. 

Саме ті два, на які нині «Галичанка» випереджає луцьку «Волинь». За два тури до завершення першого етапу чемпіонату вони і справді можуть перетворитися на «золоті». Тож вибору в наших землячок особливого не було. Втрачати завойоване через технічні поразки, як решта команд, окрім южненського «Хіміка», — занадто дорога ціна. І на завершальному відрізку турнірної дистанції все, так би мовити, в їхніх руках. Є можливість не відступити від завойованих позицій як під час призначених на найближчі п’ятницю-суботу, 4—5 березня, домашніх поєдинків тринадцятого туру із запорізькою «Орбітою», котра вже забезпечила собі третю сходинку й хіба готуватиметься до фінального турніру, так і у виїзному двобої з аутсайдером, чернігівським «Педуніверситетом».

Результати матчів дванадцятого туру, проведених наприкінці минулого тижня: «Сєверодончанка» (Сєверодонецьк) — «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» — 3:0 (25:12, 25:15, 25:18), 3:0 (25:12, 25:17, 25:22), «Хімік» — «Волинь» — 3:0, 3:1, «Регіна» (Рівне) «Медуніверситет» (Вінниця) — 3:0, 3:1, «Педуніверситет» — «Орбіта» — 1:3, 0:3.

00120

Час початку обох матчів «Галичанки» з «Орбітою» традиційний. У п’ятницю команди вийдуть на майданчик о 18-й годині, в суботу — об одинадцятій ранку.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини