Вільне життя

Боротьбу за медалі розпочнуть у Тернополі

Поєдинками чотирнадцятого туру минулих п’ятниці-суботи, 11—12 березня, завершився перший етап ювілейного XXV чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги. Оскільки розподіл на четвірки кращих і аутсайдерів відбувся ще напередодні, несподіванок завершальні матчі не принесли: троє з лідерів не віддали суперникам жодної партії, а «Сєверодончанка» вп’яте в сезоні додала до свого активу дві технічні перемоги за неявку вінницького «Медуніверситету». 

Ситуація, погодьтеся, аномальна. Попри запевнення чиновників з Федерації волейболу України, ніби «в Багдаді» (тобто, на сході нашої держави) все спокійно, лише волейболістки з южненського «Хіміка» і тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов» наважилися на мандрівку до Сєверодонецька. Та і ті, без сумніву, навряд чи з особливо доброї волі. Багаторазові чемпіонки країни не мали наміру віддавати очки головним конкуренткам без боротьби. Наші ж землячки прагнули застрахувати себе від втрати двох балів за неявку, які цілком могли би дати додаткові шанси «Волині» в суперечці за єдину вакантну путівку до квартету кращих.

Як буде під час фінального турніру, коли на майданчику «Сєверодончанки» має відбутися завершальний четвертий тур? Головний тренер «Галичанки Андрій Романович повідомив, що переможниці першого етапу очікують конкурентів до себе в гості. Коли, звичайно, на сході не відбудеться нового загострення ситуації.

Натомість перший етап чемпіонату його підопічні завершили вояжем до Чернігова. На відміну від тернопільського двобою в першому колі, Олена Туркула з молодшими подругами шансів аутсайдеру, місцевому «Педуніверситету» не дали жодних. Лише в одному з шести проведених сетів дозволили суперницям сягнути позначки в двадцять балів. Дві впевнені перемоги «Галичанки» — 3:0 (25:19, 25:17, 25:14), 3:0 (25:15, 25:20, 25:17). Запорізька «Орбіта» не менш упевнено здолала на своєму майданчику «Волинь», а «Хімік» — рівненську «Регіну».

1

 Фінальний турнір претендентів на нагороди вже найближчої п’ятниці, 18 березня, розпочнеться в Тернополі. О 16-й годині силами поміряються «Хімік» і «Орбіта», о 18-й розпочнеться зустріч «Галичанки» і «Сєверодончанки». В суботу, 19 березня, на полудень призначений час початку матчу «Сєверодончанки» і «Хіміка», на 14-ту годину — «Галичанки» і «Орбіти». А в неділю, 20 березня, о десятій ранку розпочнеться зустріч «Сєверодончанки» з «Орбітою», о дванадцятій — «Галичанки» з «Хіміком».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини