Вільне життя

Буде затишно немовлятам й матусям

Минулого тижня відбулося відкриття комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина».

До урочистостей долучилися Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі. Вітальне слово мали і голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, очільник Тернополя Сергій Надал.

mb 007

І чиновники, і медики, і пересічні жителі Тернопільщини, що були присутні під час церемонії перерізання червоної стрічки, не приховували радісних емоцій. Адже відтепер немовлята та їхні матусі знайомитимуться одне з одним у максимально комфортабельних, затишних, майже домашніх умовах.

Внаслідок реконструкції, яка розпочалася ще у 2012 році, відремонтовано три поверхи І корпусу центру, а також підвальне приміщення. Робітники встановили сучасне вентиляційне обладнання, металопластикові та протипожежні двері, сантехніку, бойлери, систему оповіщення, провели електромонтажні роботи. Також відремонтовані сходові клітки, коридори, хол, три ліфти, приймальне відділення, операційний блок, 27 кабінетів, 36 санвузлів, харчоблок. Не впізнати і 32 оновлених палат, розрахованих на 1-2 породіллі. У кожній є санвузол, постійна подача гарячої води. Також закуплено 40 багатофункціональних ліжок, 38 ліжечок для новонароджених, вісім з яких — із підігрівом.

mb 034

Урядовці і медики вважають, що завершення реконструкції центру суттєво підвищить рівень та якість діагностично-лікувальної медичної допомоги жінками та новонародженим. Тим більше, Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» єдиний у краї заклад охорони здоров’я ІІІ рівня з надання високоспеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям та новонародженим з груп високого акушерського та перинатального ризику, передчасних пологів, що потребують високої інтенсивності лікування на основі використання сучасних перинатальних технологій.

Фото авторки

 

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини