Вільне життя

Визнали винними у фінансуванні тероризму

Двох луганчан, які фінансували терористичну організацію «ЛНР», притягнуто до кримінальної відповідальності за матеріалами управління Служби безпеки України в Тернопільській області.


Зловмисники створили в Луганську фінансову установу «Перший комерційний центр», яка переводила у готівку кошти з рахунків учасників «ЛНР», здійснювала виплату бойовикам грошових переказів тощо. Спільники терористів акумулювали кошти з різних джерел, зокрема й з Росії, та переводили на рахунки українських банківських установ. Кур’єри знімали гроші у відділеннях банків на підконтрольній українській владі території і готівкою завозили до «ЛНР».

Центр діяв на підставі «ліцензії», виданої російською комерційною структурою «Росфингрупп». Ця компанія, відповідно до угоди з «урядом ЛНР», виконує функції фінансового регулятора на територіях, тимчасово контрольованих бойовиками.

Співробітники спецслужби у жовтні минулого року затримали в Києві двох організаторів фінустанови терористів.

За рішенням суду фінансистів визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України. Їм призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі двадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить триста сорок тисяч гривень, з конфіскацією майна. Загалом засуджені повернули в дохід держави понад півтора мільйона гривень.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини