Вільне життя

Випускники заслуговують свята

До початку літніх канікул у школярів ще далеко, але одинадцятикласники вже починають метушитися, особливо дівчата.

Адже до випускного слід готуватися ретельно: придбати ідеальну сукню, якої більше ні в кого не буде (і не одну), продумати макіяж і зачіску та ще й зарезервувати час для їхнього створення у найкращому салоні. Звичайно, ще треба туфлі, аксесуари… А як мучать себе різними дієтами одинадцятикласниці, щоб бути в омріяній сукні тендітною дівчинкою…

Мороки багато! Але чи вартує один день стількох зусиль і витрат? Це питання ставлять собі чи не всі випускники та їхні батьки. Тут думки, безсумнівно, різні: одні вважають, що цей день заслуговує значних фінансових видатків, надмірних зусиль та багато витраченого часу, а інші — що то просто рекламний хід багатьох фірм, які хочуть на цьому заробити гроші.

На мою думку, випускний вартий цих клопотів і затрат. Бо ж кожна дівчина мріє хоча б один день побути принцесою у супроводі галантного принца. Випускний — це саме така подія, коли ти з радістю усвідомлюєш, що одна глава твого життя завершується і починається зовсім інша: з новими людьми, пригодами і незабутніми враженнями. Для одинадцятикласників це як символічна можливість продемонструвати усім, що ти вже не дитина і готовий розпочинати доросле життя. Тому дівчата одягають найкращі сукні, а хлопці — найсолідніші костюми і йдуть почесною ходою через усе місто.

Софія КОРОЛЬ,
одинадцятикласниця НВК «Школа-колегіум
імені Патріарха Йосифа Сліпого».

м. Тернопіль

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини