Вільне життя

Від Костополя до Жмеринки

Вихованці Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби знову нагадали про себе перемогами під час всеукраїнських стартів. Спочатку в Костополі на Рівненщині, де відбувся відкритий Всеукраїнський юнацький турнір. 

У цих традиційних змаганнях узяли участь дві з половиною сотні атлетів із Білорусі, Молдови і багатьох міст нашої країни. Тому надзвичайно вагомими стали перемога в своїй ваговій категорії Володимира Войтовича з Тернопільської ЗОШ №26 і третє місце іншого підопічного директора навчального закладу, заслуженого тренера України Андрія Телебана — учня ЗОШ №12 Анатолія Паснака.

Натомість наприкінці минулого тижня в Жмеринці Вінницької області збірні юних атлетів 2001—2002 років народження з дев’яти областей західної зони з’ясували стосунки на зональному етапі чемпіонату України. І знову не мав собі рівних Володимир Войтович. Другі місця в своїх вагових категоріях вибороли Дмитро Скальський із ЗОШ №9 і Олександр Хруленко із ЗОШ №5, треті — Олександр Суперсон із ЗОШ №4 і Максим Шкабара із ЗОШ №24.

До змагань атлети готувалися під керівництвом заслужених тренерів України Анатолія Лосєва і Андрія Телебана.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини