Вільне життя

Вічні переможці із Заліщиків

За давньою традицією в першу неділю березня в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі визначилися перші лауреати двадцять шостих сільських спортивних ігор Тернопільщини. Завдяки добрій волі колективу навчального закладу на чолі з директором Василем Мулярчуком кооперативний став уже ледве не рідною домівкою для майстрів малої ракетки, шахістів і шашкістів з усієї області. 

Боротьба за нагороди, як завжди, була напруженою. І не дивно. Адже посперечатися за перші особисті і командні відзнаки наймасовіших змагань сільських фізкультурників краю зібралося чимало переможців та призерів попередніх ігор.

Відкрив змагання голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік. Зі стартових протоколів удалося дізнатися не дуже втішну новину: учасниками стали колективи з дванадцяти районів. А ось у Лановецькому, Збаразькому, Підволочиському, Бережанському, Монастириському та Чортківському, вочевидь, уже не далеко до того часу, коли держава руками своїх місцевих чиновників поставить «хрест» на розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення. Коштів на участь сільських фізкультурників в обласних змаганнях там просто не виділили. Хіба майстри малої ракетки з Бережанщини приїхали за власний кошт.

Як і зазвичай, бережанський ветеран Ігор Шуфляд разом зі своєю молодою вихованкою були серед головних претендентів на нагороди. Однак на п’єдестал пошани потрапити не вдалося. Компанію вічним переможцям із Заліщицького району Максимові Левицькому і Тетяні Юрійчук цього разу склали Анатолій Дацюк і Тетяна Дубчак із Кременеччини та Віталій Бойко і Ніна Зарішняк із Тернопільського району.

У турнірі шашкістів знову не було рівних іншому з ветеранів — Тарасові Турчину з Ласківців, які нині влилися до Теребовлянської територіальної громади. А разом із землячкою Діаною Бабін, яка перемогла серед жінок, упевнено стали кращими і в командній суперечці. Випередивши змішані дуети з Підзамочка на Бучаччині (і Богдан Павлюх, і Катерина Кулик в особистому турнірі фінішували другими), а також бронзового призера змагань чоловіків Михайла Романишина і Надію Прядко з Бронгалівки Підгаєцького району.

А ось теребовлянським шахістам здобути другий рік підряд командну першість не вдалося — друге місце. Завдяки перемозі Сергія Крисоватого і третьому місцю Ольги Мельнічук їх випередила збірна Тернопільського району. А за честь Кременеччини, команда якої нагороджена кубком за третє місце, постояла Олена Наконечна. В турнірі жінок поступилася лише багаторазовій переможниці сільських ігор Світлані Бодак з Теребовлянщини.

Фото автора 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини