Вільне життя

Гніздо для індокачки

Індокачка — досить спокійна птиця, яка полюбляє тишу. Тому місце для висиджування яєць вона вибирає там, де немає сторонніх мешканців — інших качок або курей. Якщо робити гнізда, скажімо, для двох індокачок поруч, то ні в якому разі не можна допустити, аби вони бачили одна одну.

Інакше зчиниться бійка, в процесі якої яйця можуть потовктися. Тому рекомендується або робити перегородку, або переносити гнізда в різні місця.

Гніздо може бути зроблене з чого завгодно. Головна вимога — це має бути закритий простір, в якому буде темно. Тому що найбільш темне місце найкраще підходить для виведення потомства.

Для гнізда згодяться звичайний ящик зі щільного картону, дерев’яний ящик або навіть стара залізна бочка, які всередині вистеляють соломою. Індокачки не звикають до сіна і не несуть там яйця для висиджування. Це пов’язано з тим, що сіно, попри тривале сушіння, все-таки може утримувати вологу, тим більше в затемненому місці. Тому солома є найкращим матеріалом для облаштування гнізда.

Після виведення каченят його можна не забирати: наступна індокачка, яка захоче вивести потомство, охоче оселиться в ньому.

М. БОБ’ЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини