Вільне життя

Гідні медалей майстри

У Хмельницькому в спортивному комплексі «Епіцентр» завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів віком до двадцяти років. Кращі з вихованок Тернопільського обласного ФСТ «Колос», як і завжди останніми роками, не підвели, поклавши до скарбнички збірної краю дві медалі.   

У ваговій категорії до 58 кілограмів відзначилася підопічна Віктора Симіва і Вікторії Шайморданової зі Скалатської ДЮСШ і обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту Ірина Копитко. Зафіксувавши в ривку 67 кілограмів і штовхнувши штангу вагою 86 кілограмів, уродженка Озерни Зборівського району виборола третє місце.

P1310100

Не могла стримати емоцій і зовні спокійна вихованка Ярослава Ваверчака з Хоростківської обласної ДЮСШ імені Миколи Підодвірного Марія Теодозів. Адже вперше на всеукраїнських стартах дівчині підкорився норматив майстра спорту. Піднятих у ривку 87 кілограмів і 108-ми — в поштовху Марії вистачило, аби в суперечці дівчат найважчої ваговій категорії вибороти за сумою двоборства (195 кілограмів) титул віце-чемпіонки України.

А ось нашим юніорам, які в ДЮСШ №1 займаються під керівництвом Володимира Тернопільського, поборотися за нагороди не вдалося. У ваговій категорії до 85 кілограмів Тарас Кузьмович посів восьме місце, Валентин Наливайко — десяте.

На фото: після успішного виступу на обласних змаганнях Марія ТЕОДОЗІВ (на світлині вона разом з головою Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгієм ГУНТІКОМ) не підвела і на чемпіонаті України; бронзовий призер чемпіонату України Ірина КОПИТКО разом із землячками з Озерни, майстрами спорту Іванною ПАВЛИК і Оленою САЛАБАЙ.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини