Вільне життя

Демократ, поет, художник

В Українському домі «Перемога» тернопільські школярі вшанували пам’ять Великого Кобзаря. Літературно-музичне дійство «Шевченківські вечорниці», присвячене життєвому і мистецькому шляху Пророка, представили педагоги та вихованці міського центру творчості дітей і юнацтва.


— У заході залучені творчі колективи та викладачі нашої установи. Їхніми стараннями юні глядачі ознайомляться із літературною спадщиною Шевченка, піснями на його слова, українськими танцями, зможуть провести паралелі із сучасністю та історичними обставинами, в яких жив митець. Хочемо показати учням різностороннього Шевченка: громадського діяча, демократа, художника, поета, — каже директор міського центру творчості дітей та юнацтва Світлана Миханчук.

За словами пані Світлани, незважаючи на те, що заходи із вшанування Великого Кобзаря є для закладу традиційними, методисти цент–ру щороку урізноманітнюють сценарій. Так, цього разу слова про

Т. Шевченка доповнювала цікава відеопрезентація. Саме ж літературно-музичне дійство організатори провели двічі — за один раз школярі, які хотіли поглибити свої знання про Великого Кобзаря, не вмістилися б у залі УД «Перемога».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини