Вільне життя

Додому — з «Призами Придністров’я»

У Городенці на Івано-Франківщині відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з легкої атлетики «Призи Придністров’я». За нагороди змагалися вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківської, Чернівецької і Тернопільської областей 2003 року народження і молодші. 

Серед тих, кому дісталися «Призи Придністров’я», і юні легкоатлети із Зборівської ДЮСШ. У бігу на 600 метрів не було рівних Володимирові Дорошу, на 1000 метрів — Святославові Наконечному. Відзнак за друге місце на дистанції 300 метрів удостоєна Андріана Антонюк, на вдвічі довшому відрізку — Віталій Кіпибіда. В останній дисципліні, до того ж, «бронза» дісталася Вікторові Скрипнику.

Підопічні тренерів Володимира Небельського і Ольги Кутної не залишилися без нагород і в естафеті 4 по 100 метрів. Із другим часом добрався до фінішу квартет у складі Володимира Дороша, Віталія Кіпибіди, Віталія Берестецького і Петра Валюса. А ще одна нагорода поїхала до Чорткова. Підопічний тренера Чортківської ДЮСШ Валерія Большакова Назар Свирида виборов друге місце в бігу на 30 метрів.

На фото: юні легкоатлети із Зборівської ДЮСШ разом зі своїми наставниками Володимиром НЕБЕЛЬСЬКИМ і Ольгою КУТНОЮ після церемонії нагородження.

Фото з архіву В. НЕБЕЛЬСЬКОГО  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини