Вільне життя

До «срібла» ще й «бронза»

І завершальний день чемпіонату України з легкоатлетичного кросу, який сьогодні, 25 березня, завершився в Цюрупинську на Херсонщині, став успішним для студентки Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Наталії Олійник. До вчорашньої срібної медалі за успіхи на дистанції три кілометри підопічна Ольги Стефанишиної додала ще й «бронзу», яку завоювала в молодіжному забігу жінок на п’ять кілометрів. 

Як і вчора, в цій віковій групі не було рівних Марії Ходаківській з Київщини — 19 хвилин 5 секунд. Також у майстрівський норматив вклалася Марина Немченко з Харківщини (19 хвилин 25 секунд), яка на коротшій дистанції не стартувала. Натомість Наталія Олійник, зупинивши хронометр на позначці 19 хвилин 49 секунд, більш ніж на 40 секунд випередила найближчу з двох інших конкуренток, які теж вклалися в норматив кандидата в майстри і, звісно ж, були не проти посісти вакантне місце на п’єдесталі. Тобто, змагатися на рівних зі спортсменкою, яка захищає честь Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, їм просто виявилося не під силу.

У молодіжному ж забігу чоловіків на вісім кілометрів узяв участь також ще один наш земляк Андрій Галасюк. Скласти конкуренцію кращим атлетам підопічному Ольги Стефанишиної і Богдана Дуди, на жаль не вдалося. Посів сімнадцяте місце серед двадцяти учасників, які дісталися фінішу.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини