Вільне життя

Життя за життя

Оголошення в новинах про допомогу хворим діткам завжди викликали в Ольги сльози. Та й Ігор, її чоловік, не залишався байдужим.

Нічого не кажучи одне одному, вони часто переказували по 50─100 гривень на різні благодійні рахунки. Ось і сьогодні Оля з Ігорем дивилися новини й співчували хворому хлопчикові. У них не було своїх дітей — і так хотілося допомогти врятувати життя чужим.

Уночі Олі приснився хлопчик, якого показували ввечері по телевізору. Йому потрібна була операція, а батьки вже не мали що продавати. Жінка прокинулася і вже не могла заснути, тому ввімкнула комп’ютер і переписала із сайту телеканалу банківські реквізити. Вранці перед роботою переказала гроші. Коли за обідом розповіла про це чоловікові, він теж зізнався, що зачепив його вчорашній сюжет, і що теж переказав кількасот гривень.

Усі наступні дні Ольга стежила за тим, як швидко накопичується потрібна на операцію сума. Читала прохання батьків до всіх небайдужих, адже хлопчині ставало гірше, з операцією не можна було зволікати, відлік ішов на дні…

— А нам дуже потрібний той ремонт? — спитала якось Ольга чоловіка. — Може, ми не робили б рейваху в хаті, а переказали б гроші Максимкові? Я дивилася, там ще небагато треба зібрати. Мені той хлопчик так запав у душу, що я не зможу ходити по новому паркеті, якщо він…

Ігор не заперечував. Наступного ж дня подружжя переказало на операцію Максимкові всі свої заощадження. Ольга пішла до церкви й подала на сорокауст за його здоров’я. А через кілька місяців, випурхнувши, мов на крилах, із кабінету лікаря, жінка зателефонувала батькам Максима. Їй раптом дуже захотілося знати, як у нього справи. Мама хлопчика сказала, що його прооперували, все добре, він уже просить купити йому м’яч і не може дочекатися, поки піде до школи.

— Ми довіку будемо молитися за всіх, хто нам допоміг. І за вас, і за ваших дітей, — обіцяла мама врятованого хлопчика. — А у вас є діти?

— Поки нема, — радісно відповіла Ольга. — Але будуть, бо щойно я дізналася, що вагітна. Тож вам першій кажу про це, навіть чоловік іще не знає…

Мирослав САЛКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини