Вільне життя

Закрили підпільну гуральню

Співробітники податкової міліції головного управління ДФС в області припинили незаконну діяльність групи осіб, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані алкогольні напої.

Як зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС в області Віталій Дума, під час проведення обшуків вилучено 655 літрів спирту, 220 пляшок із фальсифікованою горілкою, на яких були наклеєні марки акцизного податку з ознаками підробки. А також 182 пачки тютюнових виробів іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого взірця, порожню тару, корки, лійки, шланги, обладнання, яке використовувалось для виготовлення фальсифікату. Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить 101,5 тис. грн.

Кількість вилученого спирту є достатньою для виготовлення понад трьох тисяч пляшок горілки. Загалом завдяки вилученню вищевказаних підакцизних товарів удалося запобігти втратам бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі близько 50 тис. грн. Наразі триває досудове розслідування за фактами незаконного виготовлення алкогольних напоїв та використання підроблених марок акцизного податку.

Усього з початку року з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на 271,3 тис. грн. Завершено розслідування та спрямовано до суду два кримінальних провадження стосовно осіб, які займались незаконним виготовленням і реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв.

Відділ комунікацій головного управління ДФС в області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини