Вільне життя

За прикладом конокрадів

Не був я при цій розмові, але знаю: без неї не обійшлося. Бесіду вели між собою щонайвищі чини російського військово-морського флоту. Гомоніли вони собі приблизно так:


— Чи ми зовсім не господарі? Коли вже вкрали, скільки часу минуло, а дотепер не використовуємо.

— А й справді. Раз даремно стоїть, то навіщо було відбирати. Може, краще повернути, отоді хоч перед Заходом покажемо себе такими, що стали на шлях виправлення, дивись, і санкції трохи послаблять.

— Отставіть «повернути»! Який добрий знайшовся. Нє русскій, что лі? Наш трофей — ми й будемо використовувати. І то з повною віддачею.

Після цієї розмови російські «флотскіє» перефарбували український десантний корабель «Костянтин Ольшанський», який захопили під час анексії Криму. А тепер сформували на ньому нову команду й ремонтують двигуни. В українському Генштабі припускають, що Росії забракло кораблів для доставки військовослужбовців і техніки до Сирії. Звичайно, проходити через чорноморські протоки на судні, про яке всі знають, що воно незаконно відібране в України, було б… гм… незручно. Але перефарбований корабель тепер неважко замаскувати під свій.

Цигани колись також знали всякі способи, як змінити вигляд вкраденого коня, щоб і господар його не впізнав. А РФ, як уже всім відомо, ніяких коренів у Київській Русі не має, то, може, в жилах тих «флотскіх», які наше судно «спьорлі», кров конокрадів тече…

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини