Вільне життя

Зубко і Квіташвілі їдуть на відкриття Тернопільського перинатального центру

Нині, 25 березня, об 11.00 відбудеться офіційне відкриття реконструйованого «Тернопільського перинатального центру «Мати і дитина». На захід приїдуть два міністри.

За повідомленням керівника прес-служби департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Світлани Гуменної, у Тернопіль приїдуть віце-прем’єр-міністр міністр регіонального розвитку, будівництва та житлового-господарства України Геннадій Зубко та міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі.

Очільник МОЗ, окрім перинатального центру, відвідає Тернопільський медуніверситет, університетську лікарню, а також побуває на Збаражчині. Тут заплановані зустрічі з керівниками лікувально-профілактичних закладів області та ознайомлення з матеріально-технічною базою Збаразької районної лікарні.

За інформацією прес-служби Тернопільської ОДА, віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко ознайомиться з інфраструктурою та стратегією розвитку Велико-Гаївської об’єднаної територіальної громади, зустрінеться тут із сільськими, селищними, міськими головами об`єднаних територіальних громад Тернопілля. За його участі відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Тернопільської області за участю голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських голів міст обласного та районного значення, сільських, селищних міських голів об`єднаних територіальних громад у сесійній залі Тернопільської облради. На Театральному майдані обласного центру відбудуться заходи з нагоди відзначення 2-ої річниці з часу створення Національної гвардії України. також відбудеться підписання Меморандуму з передачі функцій архітектурно-будівельного контролю та дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України Тернопільській міській раді.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини