Вільне життя

Зустрілися юні правознавці

Три дні тривав у Тернополі ІХ Всеукраїнський форум «Формула успіху правової держави очима дітей». У заході, що відбувся на початку березня, взяли участь учні та вчителі із дванадцяти областей України. До нього долучилися й інші запрошені, зокрема головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко.


Урочисте відкриття заходу відбулося у Тернопільському академічному обласному драматичному театрі ім. Т. Шевченка. Наступного дня діти представили свої проекти в Тернопільському національному економічному університеті. Серед суспільно важливих тем, які досліджували учні, — «Україна понад усе», «Рівність заради демократії. Національна толерантність, проблеми міграції», «Шляхи підвищення медіаграмотності». Окрім того, на дітей чекали цікаві зустрічі, знайомства й екскурсії.

Під час проведення форуму його учасники також відзначили дві важливі події — відкриття на базі школи №2 правового ліцею і шістдесятилітній ювілей цього навчального закладу.

А. ЗИМНЕНКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини