Вільне життя

Коли в Тернополі з’являться «розумні зупинки»?

Встановити повноцінні розклади руху громадського транспорту на тернопільських зупинках запропонували тернополяни міській раді. Про те, коли такі розклади з’являться і скільки «розумних зупинок» буде в Тернополі, повідомили у відповіді на електронну петицію в мерії.

«В рамках підготовки до чергового конкурсу по відбору перевізників на міських автобусних маршрутах, затверджено нову мережу маршрутів громадського транспорту, яка буде впроваджена після проведення конкурсу. Переважна більшість розкладів руху буде змінена.

В зв’язку з вищевказаним, розробка інформації, виготовлення та встановлення нових інформаційних табличок на зупинках громадського транспорту буде проводитись після введення в дію нових актуальних розкладів руху транспорту (після проведення конкурсу та впровадження нової маршрутної мережі). Передчасне виготовлення та розміщення інформації призведе до значних непродуктивних витрат.

Додатково повідомляємо, що Тернопільською міською радою розглядається можливість влаштування «розумних зупинок» (моніторів з інформацією про реальний рух громадського транспорту) на ключових зупинках міста.

Згідно запропонованих розробником варіантів «розумних зупинок» (Бюджетний та Преміальний) з орієнтовною вартістю робіт, першочергово запропоновано влаштувати дві «розумні зупинки» громадського транспорту в Тернополі, а саме:

– варіант «Бюджетний» – у торговому закладі, який знаходиться на зупинці громадського транспорту «Кооперативний технікум» – розмістити екраном на вулицю відповідного розміру монітор, до якого підключається обладнання, яке отримує та транслює інформацію за допомогою відповідного програмного забезпечення на екрані монітора. Орієнтовна вартість вказаних робіт становить 22100,00 грн.

– варіант «Преміальний» – на зупинці громадського транспорту «Центр», яка розташована навпроти житлового будинку за адресою вул. Руська, 20 – встановити спеціальний екран з усім необхідним обладнанням, розміщеним у вандально-стійкому корпусі, який монтується на опорі. Орієнтовна вартість вказаних робіт становить 51500,00 грн.

Враховуючи вищенаведене управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології було надано пропозиції міському голові щодо згаданих варіантів «розумних зупинок» та виділення необхідних коштів з міського бюджету», – йдеться у відповіді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича та начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігоря Мединського.

Ірина ЯБЧЕНКО

Фото Віри ПЕРУН

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини