Вільне життя

Кращих визначили наймолодші

Наприкінці минулого тижня в шаховому клубі «Гамбіт» одночасно відбулися аж чотири турніри юнацького чемпіонату Тернопільської області з класичних шахів. Кращих визначили юнаки і дівчата віком до восьми та до десяти років. 

Турнір найменших зібрав два з половиною десятка шахістів. А серед 9—10-річних, щонайменше, двадцять дітей мріють у майбутньому стати гросмейстерами і вже всерйоз займаються древньою грою. В суперечці молодших хлопчаків прогнозовано переміг Тихон Сімаков з Почаєва на Кременеччині, а в турнірі старших — Петро Запорожець із Тернопільського району. Обоє нагороджені кубками і медалями за перемогу з абсолютним результатом — дев’ять очок з дев’яти можливих.

Цікаво було спостерігати і за баталіями дівчаток. Тріумфували Олеся Рудик з Тернополя і Віра Венжинович з Почаєва Кременецького району. Всі четверо вибороли право захищати в цьому році честь Тернопільщини на національних змаганнях.

Майстерності і вміння, аби стати лауреатами чемпіонату Тернопільщини з класичних шахів у своїх вікових категоріях, також вистачило молодшим Адамові Петрику і Маркові Кметю, які набрали по сім очок, Анні Сіморі і Юлії Наконечній. Усі ці діти — тернополяни. А серед старших «срібло» дісталося ще одному мешканцю обласного центру Олександрові Ященку і Яні Федорук з Почаєва, «бронза» — Іванові Ратушняку з Борщева і Юлі Душніцькій з Коцюбинців Гусятинського району.

Призери також нагороджені медалями і дипломами.

Фото з архіву І. ПОДОЛЬСЬКОГО

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини