Вільне життя

Листоноша дарує настрій

Моє село Русилів, що на Бучаччині, відоме чарівними водоспадами і краєвидами. Понад 60 років тому воно було стерте з лиця землі сталінським репресивним котком. Та з часом відродилося з руїн. І нині тут радіють життю люди.


…У світі є багато різних професій, проте жоден навчальний заклад не готує листонош. Хоча вони дуже потрібні й у місті, і в селі. У Русилові вже 15 років працює листоношею Марія Кіндрат, регулярно доставляє в оселі листи, газети, пенсію. Листоношу завжди чекають, особливо пенсіонери. А пані Марія сумлінно ставиться до своїх обов’язків, бо знає, що від її праці залежить настрій людей. Це в теперішній непростий час має велике значення. Принісши свіжі газети, листоноша завжди поінформує про події в краї, дасть корисну пораду. Вона завжди привітна, любить свою професію, тому сільчани її шанують.

А ще Марія Кіндрат прекрасна мама, виростила трьох дітей, має семеро внуків, котрими дуже пишається. 27 лютого наша листоноша відзначатиме день народження. Тож від імені всіх, кому вона приносить радість, вітаю її зі святом. Бажаю здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, миру й добра на довгі роки життя!

Іван БІЛИК,
колишній мешканець Русилова.

с. Джурин Чортківського району

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини