Вільне життя

Люди у нас справді щирі

Село Кримське розташоване в зоні розмежування. Тут люди досі потерпають від пострілів з боку так званої «ЛНР». Однак школа продовжує працювати, в ній навчається 40 діток. Тринадцятирічний Віталик Квітчатий теж відвідує школу. Коли не хворіє. У нього важка форма цукрового діабету. Нещодавно був напад, через недостатню кількість ліків, бо районна лікарня розташована на окупованій території. Нашим військовим лікарям довелося виводити хлопчика з коми й по бездоріжжю везти до найближчої лікарні в Лисичанськ.


Саме від бійців АТО ми дізналися про потребу в ліках. Кинули клич — і відгукнулися місцеві депутати, вчителі й учні Лисичанської школи №8, волонтери громадської організації «Сила єдності» з Тернополя, з якою ми співпрацюємо ще з літа. Її голова Юлія Бабій дуже чуйна людина. На літніх канікулах 2015 року вона нами теж опікувалася разом із Дмитром Гайтком та директором профтехучилища №2 Володимиром Ігоровичем Цьохом. Дуже дякуємо всім небайдужим тернополянам за допомогу в скрутну хвилину. У вас напрочуд щирі люди, ми в цьому не раз переконувалися.

Віра УСЦОВА,
волонтер, вчитель.

м. Лисичанськ Луганської області

Фото авторки

Від редакції: Крім фото щасливого шестикласника Віталика КВІТЧАТОГО з подарунками від тернопільських волонтерів, Віра Усцова надіслала подячні листи від хлопчика та його мами. Доброта, милосердя через більш як тисячу кілометрів єднає українців заходу і сходу. І це дає надію, що все у нас буде добре.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини