Вільне життя

Мов ті чорні метелики

Мені важко писати про таких керівників, як наші, бо вони тільки про себе думають, прагнуть ошукати людей. І щоб все було на їхню користь. Тепер нелегко знайти чиновника, який би вболівав за людей, за державу, усі піклуються про власні бізнес, добробут, імідж. А як знайдеться така людина добросовісна, то це крапля золота поміж тонн породи. І таку знахідку може послати лише Бог людям, бо вони самі її не знайдуть.


Останніми роками Україну накрила тотальна корупція. І всі лихі люди тягнуться до неї, як до якогось фальшивого світла, немов ті чорні метелики літають навколо цього світла, прагнучи відірвати від нього свій ласий шматок. Окремі керівники борються із цим злом, але вони не мають успіху, бо на них тиснуть невидимі чорні сили, котрі здебільшого і захищають безсмертну корупцію. Думаю, її можна частково знищити, але треба створити умови, які стримували б корупціонерів. Адже корупція живуча, мов той хрін на городі, що має корінь понад три метри. Скільки його не знищуй, а він щоразу відновлюється. Так і корупція. Вона завдає неймовірної шкоди економіці країни, знекровлює її народ і робить його чимраз біднішим.

Наші вищі державні керівники начебто борються з тим клятим явищем, але то більше на словах, люди мало вірять, що та боротьба насправді серйозна. Чи не тому й збирають такі великі аудиторії громадські антикорупційні форуми, бо там звучить гірка правда та виробляються шляхи, як подолати це зло.

Тарас ОКШИНСЬКИЙ

с. Мирне Підгаєцького району

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини