Вільне життя

Місце, де народжуються вчителі

Ніби недавно ми мали свою першу пару, вперше знайомилися з викладачами, несміливо блукали коридорами коледжу. А тепер уже на четвертому курсі. Ми щасливі й пишаємося тим, що стали студентами Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського. Він змінив наш світогляд і життєві орієнтири, перетворив розгублених дітлахів на майбутніх учителів.

Уявіть собі, скільки праці, терпіння, натхнення вклали в нас наставники — педагогічний колектив під керівництвом директора Р. І. Пахолка! Сприяла нашому вихованню і чудова атмосфера затишку, щирості й поваги. Ми з упевненістю можемо сказати, що наш коледж — місце, де народжуються справжні вчителі.

Тепер ми саме проходимо переддипломну педагогічну практику, що триватиме шість тижнів. Уже з перших її днів зрозуміли, наскільки важка вчительська праця, якщо ти, звісно, хочеш, аби діти дивилися на тебе захопленими оченятами. Щоправда, ця практика — не перша спроба нашої педагогічної діяльності, адже навчальна програма в коледжі насичена працею студентів із дітьми.

Нині нам суттєво полегшують роботу знання, набуті в коледжі. Тому щиро дякуємо за них О. Г. Войтович — заступнику директора з навчально-виховної роботи, котра завжди дає нам мудрі настанови та цінні поради щодо практики, методисту з практики, кандидатові педагогічних наук
О. П. Юзик, нашим постійним наставникам-кураторам, котрі стали для нас другими батьками — І. В. Каськовому та Л. М. Дячишин і всьому педколективу на чолі з директором, адже подарував нам безцінне — знання.

Запевняємо, що все життя будемо дорожити ними і носити в серці незабутні спогади про наш рідний коледж.

Є місця, де лишилась частинка тебе,
Про які ще так довго не зможеш забути.
Це щось рідне до щему й таке дороге,
Час, який ти волів би назад повернути.
Рідний коледж, ти нас докорінно змінив,
Незабутні твої настанови й уроки,
Ти нам сонячний слід у душі залишив,
Будеш в нашому серці ще довгії роки.
Випускаєш ти добрих у світ вчителів,
Вони знають, що труд їх безцінний.
Уклін за любов, що в серцях запалив,
Й за знання тобі вдячність уклінна.

Марія ТУРЧИН, Соломія КАСІЯН,
студентки четвертого курсу відділення «Початкова освіта» Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини