Вільне життя

Небезпечні віруси виявили у мешканця Тернопільщини

На Тернопільщині зафіксували хворого на ентеровірусні інфекції. Вони можуть проявлятися як легке нездужання або ж уражати центральну нервову систему. Захворювання є небезпечним і виявляється як у дорослих так і в дітей.

Група гострих інфекційних захворювань, яку передають ентеровірусні інфекції, є доволі підступною, адже клінічні прояви можуть кардинально відрізнятися між собою. Хворого лихоманить, виникає менінгіт, кон’юктивіт, міокардит, екзантема, тощо.

«Величезна кількість вірусів міститься у випорожненнях та дещо менше – у носоглотковому секреті. Виділення збудників відбувається ще в інкубаційному періоді та триває впродовж кількох місяців після інфікування. Тривале здорове носійство створює більшу епідеміологічну небезпеку, порівняно з хворими, яких вдається виявити та ізолювати. Також у перші дні захворювання, коли є катаральні явища і пов’язані з ними кашель й чхання, може реалізовуватися повітряно-крапельний механізм передачі», – зазначили в обласній Держсанепідстанції.

Передається захворювання через людей, які переносять вірус. Також заразитися ентеровірусними інфекціями можна через харчі, воду, контактування та побут. Хворих слід ізолювати, а за особами, з якими контактували уражені вірусом люди, спостерігати протягом двох тижнів.

Фото з вільних джерел

Джерело: Файне місто Тернопіль

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини