Вільне життя

Невдовзі на повітря

Легкоатлети Тернопільського «Інваспорту», які займаються під керівництвом Віктора Ворка та Івана Салука, завершили зимовий сезон у Запоріжжі. Після чемпіонату України в приміщенні серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та інтелекту більшість із них повернулася додому навіть не з однією, а з кількома медалями.  

Для Сергія Волохатого, скажімо, перемога в секторі для стрибків у висоту передусім цінна тим, що не підвів наставника, майстра спорту в цій дисципліні Віктора Ворка. Вперше підкорив планку на висоті, яка за кваліфікаційними нормами відповідає званню кандидата в майстри спорту. Не пас задніх також у стрибках у довжину та потрійним, після яких поповнив особисту колекцію нагород ще й бронзовою і срібною медалями.

Як завжди «на висоті» була в двох останніх видах програми і майстер спорту Ольга Зазуляк — два титули віце-чемпіонки. Причому в потрійному стрибку їй знову вдався політ за майстрівський рубіж. А Микола Хрупалик відзнак за другі місця удостоївся після бігу на 1500 метрів і стрибків у висоту. Чемпіонкою в бігу на 400 і 800 метрів стала Катерина Мартинович, Дмитро Мурдза з Теребовлі, вигравши першу з цих дистанцій, ще фінішував другим у довгому спринті на 200 метрів.

Не забарилися хороші новини і від штовхальників ядра. Срібну медаль виборов Едуард Каськів, бронзову — Василь Горобець із Залізців Зборівського району.

На фото: Ольга ЗАЗУЛЯК знову стала призеркою чемпіонату України.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини