Вільне життя

Незаконне зберігання — злочин

Із першого березня в нашій області, як і по всій Україні, проходитиме місячник добровільної здачі зброї.


Правоохоронці вкотре нагадують: незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки — це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Громадяни, які добровільно звернуться до поліції, аби здати небезпечні предмети, звільняються від будь-якої (кримінальної чи адміністративної) відповідальності.

Під час проведення профілактичних заходів у 2015 році мешканці нашої області добровільно здали 367 одиниць зброї, в тому числі 32 — мисливської нарізної зброї, 256 мисливських гладкоствольних рушниць (61 перебувала в незаконному обігу), 26 одиниць холодної зброї та 46 — іншої.

У зв’язку із добровільною здачею зброї та боєприпасів до неї 19 жителів області не притягнуто до кримінальної відповідальності, а 196 одиниць зброї, спецзасобів, які відповідали технічним вимогам для полювання чи самозахисту, після відповідного оформлення зареєстровані в особисте користування громадян.

Із питань здачі, придбання чи реєстрації зброї та спецзасобів звертайтеся в підрозділи дозвільної системи національної поліції за місцем проживання.

Детальнішу інформацію можна отримати телефонами у Тернополі: (0352)27-13-11 та 27-13-96.

Роман ЗАРІЧНИЙ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини