Вільне життя

Нерви — не їдло

Піст чи не піст,  а мій сусід через штири хати не годен кавальчика мняса зісти. Ото приїхав тиждень тому з Португалії із зарібків. Пробув тамка півроку, шлунок посадив, печінку посадив, а на додаток з роботи за слабість вигнали.

А всьо чого? Через хімію. То в нас можна мало не задурно наїстися природного, а за хімію тре гроші викинути. А за границев нє — за добре тре добре платити. А хлопака що — економив на їдлі, бо тре дитину вчити. Накупит си всьо, же найтаньше, і їсть. Тож нинька має біду зо жолудком і всім, що коло него. Ото прийшов до мене, аби’м дав рецепта морквяного рулета. Поки я Йоськові його переписував, він розказав про свої пригоди.

Якось на стройці відвалилася стіна. Прийшов начальник їхній і давай колупати, хто винен. Були в бригаді поляки, німці, цигани і наші, українці. Прискіпався начальник до одного німця, же зле палі зварив, почав кричати. А німці спуску му не дали і ну заступатися за свого. Пішов начальник сваритися з циганами — і ті один за другим востали. Поляків хазяїн не чіпав, їх було п’ятеро. Як вертавсі до виходу, помітив Йоська, якого колька в боці схопила. От він до него причепився, чого той сидит і ніц не робит. Йосько йому пояснює, же не можу зараз робити, ото біль пройде і вертаюсі до праці. Але начальник не відстав. Думаєте, наші сі заступили за свого? Нє, повтікали до каптьорки і підсміхувалися. Хазяїн пригрозив звільненням і сказав, же платити не буде. Пішов Йосько збирати манатки того ж дня. Один із напарників-українців замість побажати щасливої дороги ляпнув, же добре, що Йоська вигнали, бо тепер їм на п’ять євро більше до зарплати прибавлят. І що тут скажеш? Простий люд між собов жеретьсі, політики їден другого би зіли, а держава бідна… Ліпше би їдло їли, а не людей і нерви.

Але вернусі до рулета для Йоська. Рихтувати його простенько.

Штири моркви трете на грубій тертці. На пательні топите грамів зо трийціть масла і шпасеруєте на нім моркву, аби стала м’якенькою. Трошка її солите й перчите до смаку. Тоді ставите студити. Тим часом берете штири яйця, відділяєте білки від жовтків. Білки збивайте на круту піну. Теперка 300 грам домашного сира перетріть через сито, або ж змеліт, вимішайте з подушеним часником (два-три зубчики) і зелениною (кріп, петрушка чи цибулька). Остиглу моркву скалатайте зо збитими жовтками і білками. Бляшку вистеліт масляним папером, змастіть го олією і викладіт рівномірно суміш. На 10—15 хвилин поставте в духовку (на 180 градусів), а як сі спече, то на теплий викладіт сирну масу і скрутіт рулет.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини