Вільне життя

Не в піддавки і не в «Чапаєва»

Найближчих суботи-неділі, 26—27 березня, господарями шахово-шашкового клубу «Авангард» стануть діти. Юнаків і дівчат 2002 року народження і молодших запрошують узяти участь у відкритих обласних змаганнях школярів «Диво-шашки». 

Початок командного турніру, під час якого честь кожної із збірних захищатимуть троє юнаків і одна дівчина, не старші чотирнадцяти років, запланований на одинадцяту ранку суботи. Не завдадуть клопоту наставникам юних шашкістів також організаційні проблеми. Заявити своїх вихованців для участі в турнірі можна навіть за п’ятнадцять хвилин до початку змагань. Застереження теж вельми демократичні: офіційну заявку, завірену лікарем і представником команди, потрібно подати за годину до старту. А під час проходження мандатної комісії, яка і завершить свою роботу безпосередньо перед початком змагань, необхідно пред’явити свідоцтво про народження кожного учасника і його учнівський квиток.

Свято шашок для школярів Тернопільщини зголосилися подарувати департамент сім’ї, молоді фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і комунальне підприємство «Тернопільський шахово-шашковий клуб «Авангард».

Фото О. СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини