Вільне життя

Не збайдужіли до чужих проблем

Я — матір 15-ти дітей. Вони — моя радість, моя впевненість у завтрашньому дні. Звичайно, непросто їх виховувати, але сил додають підтримка ближніх, розуміння наших проблем місцевою владою. Нині я хочу висловити вдячність тим людям, котрі не збайдужіли на своїх високих посадах до чужого болю, не залишають у скруті тих, хто потребує допомоги.


За милосердя, чуйність, співчутливість дякую заступникові голови Чортківської РДА І. Вівату, начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В. Цвєткову та його працівникам, начальнику відділу державних соціальних інспекторів І. Левчук, державному соціальному інспекторові Т. Зозуляк, начальнику відділу субсидій, допомог, соціальних компенсацій та гуманітарних питань О. Ковальчук та її заступникові С. Гащиц, начальнику служби в справах дітей РДА В. Корнаку, С. Андрунишину та всім її працівникам.

Щире материнське спасибі директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Є. Деренюк і працівникам центру, начальникові відділу освіти, молоді та спорту РДА Г. Грицик, завідувачу районного сектору управління Державної міграційної служби України в області І. Сваричевському, прокурору району Б. Іжуку, директору районного центру зайнятості Н. Шкабар та її заступникові Л. Совінській, провідному юристу-консультанту центру зайнятості І. Григорук, депутату територіальної об’єднаної громади А. Перун і всім членам комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за фактичним місцем проживання.

Сердечне спасибі сімейним лікарям О. Починку, С. Яворській, медсестрі М. Торончук, головному лікарю Чортківського обласного протитуберкульозного диспансеру Л. Грубенюк і його працівникам.
Дякую директору Гримайлівської обласної комунальної санаторної школи-інтернату В. Осідаку, завучеві Н. Чорнобровій за чуйне ставлення до моїх дітей, головному лікарю Яблунівського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію В. Романюку. Низький уклін директору школи при санаторії Н. Фіцич, завучеві М. Томин, директору Білобожницької ЗОШ І—ІІІ ступенів Л. Лесик і завучам. Уклін усім працівникам цих закладів за те, що мої діти почуваються там, неначе вдома.

А ще в нас чудовий колектив селищної ради — голова Я. Греськів і секретарі І. Сеньків та Н. Грицик. Ці люди завжди вислухають, порадять, ніколи не створюють проблем довкола документів і довідок, за якими я часто звертаюся.

Принагідно висловлюю вдячність отцям Д. Григораку, В. Заболотному і редактору районної газети «Голос народу» Л. Габруському, і всім, кого, можливо, забула згадати чи не знаю про їхню причетність до допомоги моїй родині. Хай Господь віддячить добрим людям сторицею за їхні чуйні серця. А мої діти виростуть і віддячать Україні та своєму народові сумлінною працею.

Ганна ГОРПИНИЧ

с. Білобожниця Чортківського району

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини