Вільне життя

Не прорахується?

Уродженцю Краснодарського краю (Росія) Павлові Лебедєву в Україні велося дуже навіть добре. Передусім, тому, що чоловік той не відзначався надто твердими принципами та переконаннями. Перескочити з однієї партії до іншої було для нього зовсім неважко. До Верховної Ради 5 скликання потрапив від Блоку Юлії Тимошенко. Після наступних виборів прийшов туди вже з регіоналами. Як мовиться, лагідне теля дві корови ссе. В уряді Азарова Лебедєв добре почувався на посаді міністра оборони.


Після Революції Гідності дременув той пан туди, куди і Янукович. Довго не було про нього чути, а тепер ось подав голос. І висловив свою мрію — стати головою Севастополя. Боротися за це крісло на виборах йому не треба. На відміну від цивілізованих країн, у Росії мера не обирають, його призначає господар Кремля. «Я впевнений, що президент (президент Росії Володимир Путін) найближчим часом ухвалить правильне рішення», — поважно сказав Лебедєв в інтерв’ю одному з російських телеканалів.

Що ж, посада була б непогана. Та чи не прорахувався пан Лебедєв? Адже Севастополь, як і весь Крим, — це анексована частина України. Значить, рано чи пізно до України повернеться. Тоді знову роботу шукай… Краще би Павло Валентинович попросився мером міста в Росії. Мав би гарантію, що спокійно працюватиме аж до пенсії.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини