Вільне життя

Один за всіх і всі — за одного

Чемпіонат України з біатлону, старти якого на минулому тижні відбулися в розташованому в селі Яворів Турківського району на Львівщині Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів, у неділю, 20 березня, завершився змішаною естафетою. Юнацький квартет вихованців Тернопільської ОДЮСШ сільського товариства «Колос» зміг завоювати для дорослої збірної області ще одну медаль. 

У суперечці семи команд відразу виокремилася трійка фаворитів. Саме вони на фініші і повели напружену суперечку за медалі. Чемпіонський титул завоювала четвірка із Сумщини, срібні медалі — стріляючі лижники з Чернігівщини. А збірна Тернопільщини удостоєна «бронзи». Потіснити когось із головних конкурентів, на жаль, завадили два промахи Назарія Цебринського на завершальному рубежі. Хоча і дорікнути за це підопічному Назара Бурика навряд чи доцільно. Адже на завершальному відрізку зробив усе для того, аби наздогнати конкурентів — відстав від чернігівців лише на дві секунди, а від переможців — на двадцять. До успішного виступу також долучилися Мар’яна Брикайло, Наталія Дячук і Руслан Бригадир.

Зрештою учасник цьогорічного юніорського чемпіонату світу Назарій Цебринський, нагадаю, став єдиним серед наших земляків, кому пощастило завоювати також медаль в індивідуальних дисциплінах змагань дорослих. У стартовий день виборов бронзову медаль у спринті, ще раз підтвердивши виконання нормативу майстра спорту.

У суперечці з дорослими непогано виступили також інші наші земляки. В тому ж спринті восьмим фінішував Руслан Бригадир, дев’ятою — Мар’яна Брикайло, одинадцятою — Наталія Дячук, тринадцятою — динамівка Василина Ільницька. А за підсумками гонки переслідування відразу за призерами завершила змагання Мар’яна Брикайло, шостим — Назарій Цебринський.

Цікава деталь: снігу, який випав напередодні чемпіонату, виявилося недостатньо для того, аби підготувати трасу. Тож з допомогою снігових гармат довели до ладу кілометрове коло, яке під час спринту, скажімо, чоловіки змушені були долати десять разів, а жінки — сім.

Готували тернопільських стріляючих лижників до змагань згаданий уже Назар Бурик, заслужений тренер України Ігор Починок, Світлана Крикончук і Ірина Меркушина, яка працює в товаристві «Динамо».

На фото: під час церемонії нагородження лауреатів змішаної естафети: справа на п’єдесталі — Мар’яна БРИКАЙЛО, Руслан БРИГАДИР, Наталія ДЯЧУК і Назарій ЦЕБРИНСЬКИЙ.

Фото В. ЦЕРБЕ-НЕСІНОЇ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини